Forum CNC Strona Główna
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Kupię campera Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Poll :: Czy wierzysz w udany zakup w campera przez internet?

TAK
63%
 63%  [ 7 ]
NIE
36%
 36%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
janusz@CT
Gość

PostWysłany: 08 Lis 2007, 21:04:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak sam kupiłem samochód z internetu.
Mario
Gość

PostWysłany: 09 Lis 2007, 20:33:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Smile dzięuję za pierwsze słowa w temacie na temat ...Smile
co udało Ci się zakupić? i czy jesteś zadowolony?
może polecisz ''ciekawe'' miejsca w internecie, gdzie bywają ogłoszenia ...dziekuję z gory.
i nadal szukam kamperka...
janusz@CT
Gość

PostWysłany: 09 Lis 2007, 20:53:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Znalazłem na Mobile.de. Rimor Katamarano. Raczej zadowolony jeszcze nie wyrobiłem sobie bardzo zdania. Tylko dwie noce na zlocie w Krakowie i przejechane 500 km. To trochę mało żeby wyrobić sobie opinie.
tatkog
Gość

PostWysłany: 10 Lis 2007, 09:37:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przed wszystkim na dowód rejestracyjny. Niemcy mają dwuczęściowe ( w POlsce jest jedna). Teraz bez tej drugiej częśc( nie pytaj mnie jak wygląda-przekazuję fakt prawno-prasowy) ci nie zarejestrują samochodu( muszą sami go ściągnąć z odp. urzędu a to może strasznie długo twać).
ML
Gość

PostWysłany: 10 Lis 2007, 12:14:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jest jeszcze sprawa ustawienia foteli do kierunku jazdy, od 20 października nie zarejestrują Ci samochodu z fotelami ustawionymi bokiem do kierunku jazdy.
Dominika Bońkowska
Gość

PostWysłany: 15 Lis 2007, 00:29:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Camperów z alkowa zarejestrowanych w Polsce Ci u nas dostatek i nawet spełniamy podane kryteria poza jednym cena. Wyprzedajemy naszą flote z 2007 co oznacza ni mniej ni więcej że mamy 12 samochodów do sprzedania (a raczej mielisy bo kilka juz poszło). Ich mankamenty tylko 2007 roczniki, bardzo bogato wyposażone, zadbane Wink
Są to samochody po wynajmie. Najtańszy z vatem i akcyzą (dla wszystkicj 13,6 tylko silniki powyżej 2,2 diesel te które mamy) to około 120 tys. brutto. Ale przyjmujemy tez samochody campingowe w rozliczeniu zatem może cos o wsponianych parametrach (cenowych) się trafi.
Wszystkie (albo prawie wszystkie) samochody masz nastronie www.campery.pl w zakładce sprzedaż.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:  

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat